fbpx

Уролог у Запоріжжі

Лікар уролог – вузькопрофільний фахівець медицини, який проводить діагностику профілактику та лікування захворювань органів сечовидільної системи. Є така тенденція, що з приводу консультації уролога чоловіки звертаються вдвічі частіше, ніж жінки, але це судження неправильне. Вужча галузь урології – андрологія, вивчає чоловічу статеву систему і з приводу багатьох захворювань, які повинен лікувати андролог чоловіки йдуть до уролога. А Жінки, страждаючи на урологічні захворювання, не звертаються до вузькопрофільного фахівця, а йдуть до гінеколога, а то й гірше в інтернет за самолікуванням.

Симптоми, коли потрібна консультація уролога

 • Біль внизу живота, біль у ділянці нирок, біль у промежині, в області зовнішніх статевих органів.
 • Поява в сечі крові, гною, зміна кольору та запаху сечі.
 • Порушення акту сечовипускання (часті позиви до сечовипускання, сечовипускання малими порціями, утруднене або болюче сечовипускання, різі при сечовипусканні, нічне сечовипускання, нетримання сечі).

Захворювання, які лікує уролог:

Це не весь перелік захворювань, з якими стикається у щоденній практиці лікар уролог. Тільки вузькопрофільний фахівець урологічного профілю може розібратися у причині та подолати наслідок хвороби!

Як відбувається прийом уролога?

Первинна консультація лікаря-уролога

Під час первинної консультації лікар-уролог аналізує скарги, анамнез хвороби та життя пацієнта, проводить диференціювання отриманих даних. Потім відбувається урологічний огляд, пальпація перкусія та постановка попереднього діагнозу, при гострій патології призначається емперичне лікування. Для діагностики захворювань може знадобитися проходження інструментальних методів діагностики таких як ультразвукова діагностика, комп’ютерна томографія, магніторезонансна томографія, та здача загальних аналізів крові сечі спермограма та дослідження секрету простати. Під час консультації уролог розповість про кожен вид аналізу та мету діагностики, правила підготовки до здачі аналізу.

Повторна консультація лікаря-уролога

Під час вторинної консультації уролог проводить оцінку отриманих даних результатів аналізів та досліджень, проводить постановку остаточного діагнозу.

Разом із пацієнтом залежно від обставин обирає оптимальний план лікування.

Перелік можливих аналізів:

 • Загальний аналіз та біохімія крові;
 • Визначення рівня ПСА загального та вільного – простатичного специфічного антигену, секреторний глікопротеїд, секретований передміхурової залозою і є маркером раку передміхурової залози;
 • Загальний аналіз сечі;
 • Мікроскопія та бактеріоскопія мазка з уретри
 • Мікроскопія та бактеріоскопія секрету передміхурової залози
 • Пальцеве ректальне дослідження;
 • УЗД (нирок/надниркових залоз, сечового міхура, органів мошонки, передміхурової залози);
 • ТРУЗІ (трансректальне УЗД простати та насіннєвих бульбашок);

Записатися на прийом до уролога

Набути хорошого уролога – це мати ключ вирішення багатьох чоловічих та жіночих проблем зі здоров’ям. Ознайомтеся з відгуками наших пацієнтів, адже це ключовий фактор, щоб записатися на прийом, пройти діагностику та переконатися, що в урологічній клініці Запоріжжя приймають найкращі лікарі урологи та андрологи.

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 095 185 83 33

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds