Лікування Цистита у Запоріжжі

Цистит виникає при взаємодії патогенних мікроорганізмів і застійних несприятливих факторів, що порушують мікроциркуляцію (зниження загального імунітету, гіповітаміноз, переохолодження).

Цистит

У більшості випадків цистит виникає через порушення бар’єрної функції слизового епітелію сечового міхура та дисбалансу в кількості облігатної та факультативної мікрофлори, яка створює захисні біоплівки.

Кровопостачання сечового міхура йде парними нижньоміхуровими артеріями. При заповненні сечового міхура судини в його стінках здавлюються, що веде до кисневого голодування тканин. Якщо мочиться не часто, раз на 4-5 годин відбувається порушення кровопостачання слизової оболонки. Слизова оболонка втрачає захисні властивості та утворюється цистит.

У жінок через звичку невчасно сходити до туалету і анатомічно короткої уретри розвивається у 90% гострий цистит.

Для чоловіків характерний хронічний цистит через механічну перешкоду відтоку сечі. До факторів, що привертають до циститу, є простатит, аденома простати, рак передміхурової залози, стриктура уретри.

До найчастіших збудників циститу відносять кишкову паличку, протей, клібсієлу, ентерокок, стафілокок, стрептокок.

Інфекція може потрапляти висхідним через уретру шляхом або низхідним із вогнища запалення в нирках, гематогенним та лімфогенним шляхами.

За течією буває гострий та хронічний цистит. За збудниками: бактеріальний, хімічний, алергічний, лікарський.

По глибині запального процесу розрізняють: Катаральний цистит, геморагічний, фібринозний, виразковий, гранулярний, поліпозний, кістозний, гангренозний.

При гострому циститі запалення торкається лише слизової оболонки. При тривалому перебігу хвороби та тяжких формах запалення поширюється на підслизовий шар рідко на м’язовий.

При хронічному циститі залучаються усі 3 оболонки. Потовщується стінка сечового міхура, зменшується її еластичність, знижується ємність.

Симптоми циститу:

  • Часте сечовипускання (часті позиви).
  • Болюче сечовипускання (біль під час сечовипускання).
  • Біль у ділянці сечового міхура (Біль у ділянці тазу).
  • Зміна кольору сечі (сеч темного кольору).
  • Сеча із кров’ю.
  • Сеч із запахом.
  • Сильний позив до сечовипускання.
  • Підтікання сечі.

Підвищення температури характерне для приєднання запалення в нирках-пієлонефриту!

Діагностика циститу:

В першу чергу здаються загальноклінічні аналізи сечі та крові, бак посів сечі на мікрофлору, виключення інфекцій, що передаються статевим шляхом, УЗД сечовидільної та статевої систем!

Лікування циститу:

Антибактеріальні препарати, що імуномодулюють, і найголовніше тільки після здачі аналізів! Лікування циститу самостійно в домашніх умовах ромашкою чи монуралом не завжди ефективне. Подібну клінічну картину має цисталгія та новоутворення сечового міхура, тому довірте своє здоров’я професіоналам!

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 068 185 83 84

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 068 185 83 84

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds