Гідроцеле (водянка яєчка)

Гідроцеле (водянка яєчка) – це захворювання, при якому в області вагінальних оболонок яєчка відбувається надмірне скупчення рідини, що продукується.

Гидроцеле (водянка яичка)

Гідроцеле – це захворювання, при якому в області вагінальних оболонок яєчка відбувається надмірне скупчення рідини, що продукується. Об’єм рідини та характеристика рідини може бути різною.

Причина гідроцілі це порушення дренажної функції в оболонках яєчка, запалення яєчка.

Гідроцеле розвивається у всіх віках у чоловічої половини населення.

Клініка гідроцілі: збільшення мошонки без больових відчуттів. Під час гострої форми гідроцілі: гострий біль, лихоманка, озноб, блискавичне збільшення мошонки у розмірах. Розміри мошонки при водянці яєчка відрізняються від ступеня занедбаності захворювання: скупчення рідини відбувається до нижнього полюса утворюючи форму груші, здавлюючи кровоносні судини яєчка і мошонки завдавши непоправної шкоди кровопостачанню. Яєчко починає атрофуватися.

При пальпації мошонки прощупується суцільне скупчення рідини без чіткого диференціювання яєчка від придатка яєчка. Мішечок заповнений рідиною містить у собі яєчко придаток і всі судини, що живлять їх. При тривалому перебігу захворювання відбувається поступова атрофія яєчка та його структурних елементів.

Діагностика гідроцілі:

  • Ґрунтується на даних об’єктивного обстеження.
  • Інструментальна діагностика
  • лабораторні показники.

Лікування гідроцілі:

  • в 70% випадків, що зустрічаються оперативне!

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 095 185 83 33

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 068 185 83 84

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds