fbpx

Уреаплазмоз

Уреаплазмоз – внутрішньоклітинне захворювання органів сечостатевої системи чоловіків та жінок. Носії цієї інфекції найчастіше страждають від безпліддя.

Уреаплазмоз

Яскраво вираженої симптоматики при захворюванні немає, лише за ослаблення імунітету і провокуючих чинників з’являються симптоми уретриту.

Симптоми уреаплазмозу у чоловіків і жінок схожі: печіння при сечовипусканні, виділення з уретри, почервоніння головки. Ускладнення уреаплазмозу. У жінок уреаплазмоз викликає уретрит, вагініт, оофорит, безплідність, цистит. У чоловіків уреаплазма викликає уретрит, простатит, везикуліт.

Уреаплазма внутрішньоклітинний організм, у чоловіків паразитує в уретрі, передміхуровій залозі, насіннєвих бульбашках і навіть у сім’явивідних протоках. Тому при плануванні вагітності слід обов’язково обстежитися статевим партнерам на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед яких одне з головних місць займає Ureaplasma urealyticum. Саме Ureaplasma urealyticum адже Ureaplasma parvum є умовно патогенною флорою для статевих партнерів.

Діагностика уреаплазмозу:

Діагностика уреаплазми заснована на виявленні збудника в еякуляті, мазку з уретри, наявність антитіл до збудника

Лікування уреаплазмозу:

Лікування уреаплазми тільки комплексне включає імунозміцнювальну терапію, антибіотикотерапію, фізіотерапію.

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 095 185 83 33

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds