fbpx

Урогенітальний мікоплазмоз (мікоплазмоз)

Mycoplasma hominis, на відміну від Mycoplasma genitalum, є умовно-патогенною мікрофлорою, лише при великих титрах у досліджуваних матеріалах можна говорити про запалення.

Микоплазмоз

Мікоплазмоз – інфекційне захворювання сечовидільної і репродуктивної системи, що викликається виключно mycoplasma genitalum.

Шляхи передачі: Mycoplasma genitalum – є внутрішньоклітинною інфекцією, що передається статевим шляхом і вертикальний – від матері немовляті. Зараження при цьому може відбуватися як під час вагітності, так і під час пологів. Зустрічаються і ятрогенні вкрай рідкісні шляхи зараження в результаті медичних маніпуляцій: рукавички гінеколога, вагінальні дзеркала і т.д.

Клініка: Характерних симптомів мікоплазми немає. Половина жіночого населення Землі є носіями Mycoplasma hominis і навіть не знають про наявність у своєму організмі. Мікоплазма викликає неспецифічні симптоми уретриту та вагініту: свербіж та печіння у піхві або уретрі, мізерні виділення, свербіж або печіння при сечовипусканні. Ці ознаки ніколи не бувають яскраво виражені, в більшості випадків, вони стерті і не завжди помічаються пацієнтом. Бурхливий розвиток симптомів для мікоплазмозу зовсім не характерний. Головною проблемою є вплив на репродуктивну систему чоловіків та жінок. Мікоплазма вражає секреторний епітелій звивистих канальців яєчок де утворюються у чоловіків сперматозоїди та можуть сильно вплинути на якість рухливість та кількість сперматозоїдів. На жіночу репродуктивну систему впливає як провокуючий фактор у розвитку запалення у піхві, яєчниках.

Діагностика мікоплазмозу:

Для діагностики мікоплазми досліджують мазки з уретри, піхви, бак посів урогенітальний, ПЛР діагностика, визначення антитіл у крові.

Лікування мікоплазмозу:

Лікування мікоплазми спрямоване на повну ерадикацію з організму!

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 095 185 83 33

 

100% Конфіденційно
Для війскових ЗСУ 🇺🇦
прийом безплатний!

This will close in 0 seconds

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 068 185 83 84

 

100% Конфіденційно
Для війскових ЗСУ 🇺🇦
прийом безплатний!

This will close in 0 seconds