fbpx

Генітальний герпес

Генітальний герпес або герпес 1,2 типу вірусне захворювання. З частотою народження у 70% дорослого населення надає непоправну шкоду здоров’ю. Будь-яке переохолодження та зниження загального імунітету та вірус починає максимально розмножуватися у клітинах господаря та виявляти свої симптоми.

Генітальний Герпес

Генітальний герпес у чоловіків та жінок у симптоматиці ідентичні. Найчастіше первинний генітальний герпес не викликає помітних симптомів у той час як у більшості розвиваються характерні для даного захворювання клінічні прояви. Після незахищеного статевого контакту та інфікування Герпесом 1,2 типу клініка починається через 4-8 днів. Везикули-бульбашки лопаються і формують виразки. Герпес 1,2 типу проявляється: на крайній плоті, головці та стовбурі члена у чоловіків. У жінок ураження найчастіше в статевих губах, кліторі, в промежині, піхву та на шийці матки. Бувають випадки виникнення і навколо заднього проходу у людей, які практикують анальний секс. Генітальний герпес 1,2 типу є одним з факторів, що викликав бактеріальний простатит.

Безпліддя в подружній парі та порушення фертильності є також наслідком носія Герпесу 1,2 типу.

Діагностика Генітального Герпесу 1,2 типу:

Діагностика заснована на визначенні вірусу в епітелії каналу уретри, уражених ділянок шкіри та виявлення антитіл у крові.

Лікування Генітального Герпесу 1,2 типу:

Лікування спрямоване на активацію імунітету, зниження розмноження вірусу, усунення клінічних проявів.

Напишіть що вас непокоїть.
Я обов'язково вам допоможу!

 

Або телефонуйте: 095 185 83 33

 

100% Конфіденційно

This will close in 0 seconds